Witaj

Album

Na Skrzydłach Aniołów

Album z obrazami
wymiary: 25x25
okładka: twarda
stron: 84
papier kredowy
cena: 50 zł


Ilość:

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla ukochanej osoby ? Możesz podarować jej album z Duszą.

Jedną z metod na połączenie się z anielskimi energiami jest medytacja. Anioły mogą przemawiać do nas na różne sposoby. Możesz spróbować nawiązać kontakt z nimi poprzez kolory i przesłania zapisane na kartach tego albumu. Mam nadzieję, że pomoże Ci on zbliżyć się do anielskich energii, że poczujesz ich bliskość i wielką miłość jaką nas darzą. Być może staną się one dla Ciebie inspiracją w codziennym życiu. Każdy może się z nimi skontaktować, jeśli tylko tego pragnie.

Ta książka może być alternatywą dla kart anielskich. Kiedy weźmiesz ten album do ręki, poczujesz płynącą z niego energię. Każdego dnia możesz zadawać pytanie i otwierać książkę na dowolnej stronie. Wybrany Anioł będzie odpowiedzią, wskazówką bądź energią, która wesprze Cię w tej właśnie sytuacji.

Jeśli nie masz konkretnego pytania, otwórz album na dowolnej stronie. Wystarczy, że pozwolisz, aby dany Anioł towarzyszył Ci przez cały dzień.
Wczytaj i wczuj się w przesłanie, które Anioł ma Ci do przekazania. Pozwól, by energia danego obrazu wpływała w Twoją przestrzeń i zakotwiczała się w Tobie, w Twojej energetyce.